REKLAMNÍ POTISKY

informace
+ 420 723 111 374
ostatní kontakty

TECHNOLOGIE, KLIENTI

TECHNOLOGIE

Tampónovým tiskem jsme schopni docílit téměř dokonalého výsledku pro tisk CMYKem na všechny materiály. 

Umíme při tisku ideálně využít jemného rastrování barev i jejich vzájemného překrývání.

Například cena takového potisku je o 40% cenově výhodnější než klasický vypalovaný obtisk na porcelán. 

emco 

Umíme nahradit dražší formy potisků, jako jsou sítotisk, laser, čí pískování, na materiály včetně kovu, skla, porcelánu.

  

Pracujeme se specifickými barvami přesně určenými pro všechny druhy výrobků jako je sklo, kůže, koženka, plast, kov, keramika, dřevo, papír a další.

tisk   tisk 2

   

star it up dřevo

Luckies   CD1

VÝBĚR Z KLIENTŮ

klienti

TESCO Stores, T-MOBILE, Bohemia Energy, Česká Televize, Seznam.cz, BAT - Lucky Strike, EDDING, Wüstenrot, Raiffeisenbank, ČD Cargo, AUDI, BOSCH, POLICIE ČR, Velta Plus, RWT, Know How Solution, Varyáda, BAYER, DHL, Škoda Auto, EMCO, Turbíny CINK, Panasonic, České radiokomunikace, GROUPAMA, Město SLAVKOV, BUSCH, ČSSD, Thermal, DHL, BASF, Moser, Lázeňské lesy, Hotel DVOŘÁK, SCHMIDT SOHN, Swiss Form, GH Pupp, BRUDER, Město Cheb, Městská POLICIE Sokolov, Vodocentrum KV, SEZNAM.cz, VEOLIE, Guden, Likost, Listav, Energie - st. báňská, DIREKT, Česká pojišťovna, AVIA, Flora Centrum, FV PLAST, GECO, GUVEX, HC ENERGIE, Hitrádio Dragon, Horní Slavkov, ESF Evropská Unie, SVC Krnov, Cheb EGER, Karlovarský kraj, KESSL, Léčebné lázně Jáchymov, Carrera, Záchraná služby KV, JTI - RONSON, BH, Vodafone, VALEO, PG Group - Bacardi, Obec ŽLUTICE, hotel IMPERIAL, ZÁCHRANNÁ SLUŽBA PLZEŇKSÉHO KRAJE, Město TEPLICE, Elektro Bečov, ANO, Krušovice, OBEC Lomnička, VŠ Medea, ALBERT, VGD, Město KADAŇ, AEGON, Isover, WM reality, BACARDI, Nadace POLICISTŮ A HASIČŮ, Nemocnice Ostrov, NEMOS Group, Junák - Český skaut, Pletiva Dobrý, Vydavatelství ECONOMIA - Hospodářské noviny, HOCHSENDORF, Ministerstvo zěmědělství, Ministerstov vnitra, Aimtec, Deichmann, Lays, Ask-motosport, ITV - Brawol,T-Mobile, Aimtec, Lesnická fakulta, LENOVO, ADIDAS, Krby Kašpar, Politická strana PIRÁTI, Fakultní nemocnice MOTOL a mnoho dalších...

PRŮMYSLOVÝ POTISK - REFERENCE

Mimo dodávek klasických reklamních předmětů realizujeme také průmyslový potisk.

Našimi významnými klienty jsou například i mimo jiné prestižní německé společnosti 

Edding, Kibri, Busch, Swisform, BRUDER, aj.

s nimiž jsme na základě naší specializace a zaměření na preciznost a kvalitu zpracování navázali dlouholetou spolupráci v oblati potisku a lakování.

BRUDER   BUSCH

SWISFORM  EDDING

KIBRI  

Tikneme například na ovládací panely, kryty, části strojů a zažízení, komponenty na montáže, kelímky a jiné obaly na kosmetiku, nápojové lahve a jejich uzávěry, skleněné dózy a jiné nádoby. Elektrické součástky a jejich komponenty aj. Dále upravujeme a tiskneme na modely aut MERCEDES, další modely BUSCH, KIBRI, železnice, domy aj. Specializujeme se na miniaturní potisk v nejmenším měřítku i pouhým okem s nerozeznatelnými detaily. Tiskneme na sklo, různé druhy plastů, kov, papír a jiné materiály. Při potisku předmětů z hůře potiskovatelných materiálů realizujeme předúpravu.

BARVY

Pro docílení dokonalého výsledku používáme výhradně jednosložkové a dvousložkové tiskové barvy světoznámeho - špičkového německého výrobce MARABU.

Barvy tradičního výrobce s historií od r.1859 patří mezi nejkvalitnější výrobky svého druhu na trhu. http://www.marabu-druckfarben.de/

barvy marabu    barvy marabu     barvy marabu 

marabu

VÍTE JAK FUNGUJE CELÝ PROCES TISKU NA VAŠE DÁRKY ?

DETAILY DĚLAJÍ CELEK :

Tiskneme nejmojdernější technologií :  

profesionální stroje TIC PRINTING TECHNOLOGY - plně automatizované, digitálně řízené posuvné stoly zaručují přesný a detailní tisk.

Tiskneme na TIC strojích od 1 do 4 barev. Využíváme soutisku, který zaručuje kvalitu výsledného tisku jako RASTR !

Tampónovým potiskem řešíme náhrady laserového gravírování na kovové propisky, přívěšky, termosky atd. Jedná se o tzv. "imitaci laserování". Také jsme schopni nahradit do jisté míry klasické pískování na sklo, a to opět tzv. "imitací pískování" vždy s využitím technologie tampónového potisku. Vše za předpokladu správně zvolených barev, s důrazem na kvalitu a následné využití hotových produktů.

Na základě dlouholeté praxe v tomto oboru, jsme schopni potisknout téměř cokoliv, což je také jedno z našich hlavních mott.

Pro představu, lze tampónovým tiskem více méně nahradit sítotisk u realizace tisku na porcelán i keramiku (hrnky, šálky, podšálky). Především u menších množství se dají uspořit nemalé finanční náklady a tím pádem si zákazník může vybrat mezi úsporou samotnou, nebo navýšením množství vybraného zboží.

 

tic stroje

POPTÁVÁM - REKLAMNÍ POTISK s dodáním reklamních předmětů

Reklamní potisk:

Mám zájem o konkrétní zboží z vaší nabídky:

Mám zájem o jiné zboží:

E-shop / - více než 35 000 produktů. Objednávky od 1 ks.

 • VŠECHNY PRODUKTY více než 35 000 položek

  Reklamní předměty a dárky s potiskem i bez potisku. Potisky přímo realizujeme - vlastní výroba. Prodej přes e-shop od 1 kusu. Doprava nad 2 000 Kč zdarma.

 • VÝPRODEJ - SLEVY AŽ 50%

  Využijte povánočního výprodeje se slevami až 50%. Vše skladem.

 • ANDA PRESENT - kreativní reklamní předměty

  Kreativní reklamní předměty - USB, mobil, kamery, wellness, vánoce, technologie aj.

 • VOLNÝ ČAS

  přívěšky na klíče, svítilny, dalekohledy, metry, nože, brýle, deštníky, hodiny, peněženky, jmenovky, otvíráky, kompasy,

 • DOMÁCNOST

  hrnky, hrníčky, svíčky, kelímky, nádobí, porcelán, hřebeny, prostírání, příbory, sklo, skleničky, polštářky, soupravy, svícny, štětce, kořenky

 • KANCELÁŘ

  tužky, kuličková pera, propisky, kalkulačky, organizéry, kožené slohy, vizitkáře, fixy, magnetky, ukazovátka, pravítka, kalendáře, těžítka

 • TEXTIL

  čepice, kšiltovky, trička, pláštěnky, ručníky, osušky, rukavice, cňapky, župany, kravaty, kapesníky, mikiny, bundy, zástěry, ponožky, čelenky, pásky, šátky, šály a mnoho dalšího

 • NOVINKY

  Kvalitní reklamní předměty včetně potisku. Rychlé dodání.

 • OSTATNÍ ZBOŽÍ

  ostatní dárkové zboží, nezařazeno, dárkové balení, sady,

Potisky a nahrání souborů

potisky a kalkulace

Dokumenty a formuláře

dokumenty a formuláře

Výprodej, až 50%

VÝPRODEJ_SLEVY

 

Zásilky na Slovensko

slovenská pošta

Články

ZAJÍMAVOSTI ČLÁNKY REKLAMNÍ PŘEDMĚTY

FAQ otázky, odpovědi
faq

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info