reklamní předměty dárky.cz     E-SHOP    TELEFON  359 901 393  |  KONTAKTY   kontakt   |  poptávka  poptávka  | HLAVNÍ MENU  hlavní menu

TECHNOLOGIE, KLIENTI

KLIENTI

reference klienti

 klienti klienti emco  

TESCO Stores, T-MOBILE, Bohemia Energy, Česká Televize, Seznam.cz, BAT - Lucky Strike, EDDING, Wüstenrot, Raiffeisenbank, ČD Cargo, AUDI, BOSCH, POLICIE ČR, Velta Plus, RWT, Know How Solution, Varyáda, BAYER, DHL, Škoda Auto, EMCO, Turbíny CINK, Panasonic, České radiokomunikace, GROUPAMA, Město SLAVKOV, BUSCH, ČSSD, Thermal, DHL, BASF, Moser, Lázeňské lesy, Hotel DVOŘÁK, SCHMIDT SOHN, Swiss Form, GH Pupp, BRUDER, Město Cheb, Městská POLICIE Sokolov, Vodocentrum KV, SEZNAM.cz, VEOLIE, Guden, Likost, Listav, Energie - st. báňská, DIREKT, Česká pojišťovna, AVIA, Flora Centrum, FV PLAST, GECO, GUVEX, HC ENERGIE, Hitrádio Dragon, Horní Slavkov, ESF Evropská Unie, SVC Krnov, Cheb EGER, Karlovarský kraj, KESSL, Léčebné lázně Jáchymov, Carrera, Záchraná služby KV, JTI - RONSON, BH, Vodafone, VALEO, PG Group - Bacardi, Obec ŽLUTICE, hotel IMPERIAL, ZÁCHRANNÁ SLUŽBA PLZEŇKSÉHO KRAJE, Město TEPLICE, Elektro Bečov, ANO, Krušovice, OBEC Lomnička, VŠ Medea, ALBERT, VGD, Město KADAŇ, AEGON, Isover, WM reality, BACARDI, Nadace POLICISTŮ A HASIČŮ, Nemocnice Ostrov, NEMOS Group, Junák - Český skaut, Pletiva Dobrý, Vydavatelství ECONOMIA - Hospodářské noviny, HOCHSENDORF, Ministerstvo zěmědělství, Ministerstov vnitra, Aimtec, Deichmann, Lays, Ask-motosport, ITV - Brawol,T-Mobile, Aimtec, Lesnická fakulta, LENOVO, ADIDAS, Krby Kašpar, Politická strana PIRÁTI, Fakultní nemocnice MOTOL a mnoho dalších... 

PRŮMYSLOVÝ POTISK

Mimo dodávek klasických reklamních předmětů realizujeme také průmyslový potisk. Našimi významnými klienty jsou například i mimo jiné prestižní německé společnosti s nimiž jsme na základě naší specializace a zaměření na preciznost a kvalitu zpracování navázali dlouholetou spolupráci v oblati potisku a lakování.

Edding, Kibri, Busch, Swisform, Bruder

swis  brud  bush  edding

Tiskneme například na ovládací panely, kryty, části strojů a zažízení, komponenty na montáže, kelímky a jiné obaly na kosmetiku, nápojové lahve a jejich uzávěry, skleněné dózy a jiné nádoby. Elektrické součástky a jejich komponenty aj. Dále upravujeme a tiskneme na modely aut MERCEDES, další modely BUSCH, KIBRI, železnice, domy aj. Specializujeme se na miniaturní potisk v nejmenším měřítku i pouhým okem s nerozeznatelnými detaily. Tiskneme na sklo, různé druhy plastů, kov, papír a jiné materiály. Při potisku předmětů z hůře potiskovatelných materiálů realizujeme předúpravu.

BARVY

Pro docílení dokonalého výsledku používáme výhradně jednosložkové a dvousložkové tiskové barvy světoznámeho - špičkového německého výrobce MARABU. Barvy tradičního výrobce s historií od r.1859 patří mezi nejkvalitnější výrobky svého druhu na trhu. http://www.marabu-druckfarben.de/

barvy marabu barvy marabu barvy marabu   MARABU

DETAILY DĚLAJÍ CELEK

DETAILY DĚLAJÍ CELEK

Tiskneme nejmojdernější technologií, profesionální stroje TIC Printing Technology - plně automatizované, digitálně řízené posuvné stoly zaručují přesný a detailní tisk. Tiskneme od 1 do 4 barev. Využíváme soutisku, který zaručuje kvalitu výsledného tisku jako rastr.

Tampónovým potiskem řešíme náhrady laserového gravírování na kovové propisky, přívěšky, termosky atd. Jedná se o tzv. "imitaci laserování". Také jsme schopni nahradit do jisté míry klasické pískování na sklo, a to opět tzv. "imitací pískování" vždy s využitím technologie tampónového potisku. Vše za předpokladu správně zvolených barev, s důrazem na kvalitu.

Na základě dlouholeté praxe v tomto oboru, jsme schopni potisknout téměř cokoliv.

Pro představu, lze tampónovým tiskem více méně nahradit sítotisk u realizace tisku na porcelán i keramiku (hrnky, šálky, podšálky). Především u menších množství se dají uspořit nemalé finanční náklady a tím pádem si zákazník může vybrat mezi úsporou samotnou, nebo navýšením množství vybraného zboží.

no alt

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info