PODPORA
+ 420 359 901 393
ostatní kontakty

REKLAMNÍ TISKY

informace

OCHRANA INFORMACÍ, PRÁVNÍ DOLOŽKA

NEDÍLNÁ SOUČÁST VŠEOBECNÝCH OBCHODNÍCH PODMÍNEK

A.2. ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJÚ
Společnost REKLAMNÍ PŘEDMĚTY - DÁRKY, s.r.o, IČ 04161670, DIČ CZ04161670, Bor 119, Sadov - Bor, 360 01 , 360 01, provozovatel internetového obchodu www.reklamni-predmety-darky.cz a dodavatel reklamních předmětů a dárků s povrchovou úpravou jako je potisk a lakování prohlašuje, že veškeré osobní údaje (dále také „údaje") jsou považovány za přísně důvěrné a je s nimi nakládáno v souladu s platnými zákonnými ustanovení v oblasti ochrany osobních údajů :


ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU 2016/679 z 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob při zpracování OÚ, kterým se zrušuje směrnice 95/46/ES (dále jen „všeobecné nařízení o ochraně údajů"), a zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů").


ve smyslu splnění povinností uložených správci obecně závaznými právními předpisy, zejména zákonem č. 235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty, ve znění pozdějších předpisů, zákonem č. 586/1992 Sb., o daních z příjmů, ve znění pozdějších předpisů, a zákonem č. 563/1991 Sb., o účetnictví, ve znění pozdějších předpisů.


Právním základem pro shromažďování a zpracovávání údajů je skutečnost, že údaje jsou v prvé řadě nezbytné pro vyřízení :
 objednávky (koupě - prodej) zboží z internetového obchodu a její realizace včetně expedice
 vyžádané nabídky zboží z internetového obchodu a případné realizace objednávky (koupě - prodej) včetně expedice
 vyžádané nabídky zboží s povrchovou úpravou (potisky) a případné realizace objednávky (koupě - prodej) včetně expedice
 založení daňových dokladů, zúčtování plateb a s tím související komunikace,
 řešení práv z odpovědnosti za vady
 ochrany právních nároků
 kontroly řádného poskytování služeb
Tedy nezbytné pro pro přípravu, uzavření a plnění smlouvy a následně pro plnění zákonem stanovené povinnosti vyplývající z uzavřené smlouvy.


Naše společnost REKLAMNÍ PŘEDMĚTY - DÁRKY, s.r.o se zavazuje, že Vaše osobní údaje nebudou vydány třetím stranám s výjimkou subdodavatelů a zprostředkovatelů, i to jen ty údaje, které jsou nezbytné pro úspěšné zrealizování uzavřené smlouvy.


Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné a je nutným požadavkem pro uzavření a plnění smlouvy a bez poskytnutí osobních údajů není možné smlouvu uzavřít a splnit.


Vaše osobní údaje zpracováváme a uchováváme po dobu trvání účinků práv a povinností ze smlouv a dále po dobu nutnou pro účely archivování podle příslušných obecně závazných právních předpisů, nejdéle však po dobu stanovenou obecně závaznými právními předpisy.Prodávající prohlašuje že osobní údaje budou plně zabezpečeny proti zneužití. Data budou uchovávána a nebudou sdílena s aplikacemi třetích osob.


Údaje jsou uloženy v cloudové infrastruktuře společnosti Master Internet, s.r.o., Jiráskova 21, 602 00 Brno, kde jsou všechny postupy a procesy včetně zpracování OÚ pravidelně certifikovány v rámci systému managementu kvality ISO 9001:2009 a bezpečnosti informací ISO/IEC 27001:2013


Zpracováváme tyto osobní údaje: jméno a příjmení, název firmy, adresa bydliště, sídla nebo místa podnikání, identifikační číslo, daňové identifikační číslo, adresa elektronické pošty a telefonní číslo.


Jaká práva máte v souvislosti se zpracováním vašich OÚ? Jako dotčená osoba máte právo:
 vyžadovat přístup ke svým OÚ
 na opravu, smazání nebo omezení zpracování vašich OÚ
 na přenosnost údajů
Když máte pochybnosti o zákonnosti zpracování vašich OÚ, můžete podat stížnost na dozorující orgán, kterým je Úřad na ochranu osobních údajů České republiky. Právo je možné uplatnit kdykoliv, a to doručením žádosti osobně nebo písemně na adresu REKLAMNÍ PŘEDMĚTY - DÁRKY, s.r.o, Bor 119, Sadov - Bor, 360 01, nebo elektronicky na e-mailovou adresu objednavky@reklamni-predmety-darky.cz

A.3. PRÁVNÍ DOLOŽKA
Kopírování
Copyright 2012 – 2019 REKLAMNI-PREDMETY-DARKY.CZ Všechna práva vyhrazena.
Jednotlivé stránky, jejich obsah i internetový obchod jako celek jsou autorským dílem provozovatele stránek dle Obchodních podmínek, jenž si vyhrazuje všechna práva.
Jakákoli část webových stránek internetového obchodu (zejména popisy,loga,obrázky prodávaných produktů a obchodní podmínky) nesmí být kopírována, nebo jinak reprodukována bez výslovné souhlasu provozovatele a držitele autorských práv, pokud není uvedeno jinak. Názvy a označení výrobků, služeb, firem a společností mohou být registrovanými obchodními známkami příslušných vlastníků.


Publikované údaje a obsah nabídky
Provozovatel internetového obchodu si vyhrazuje právo na změny produktů, jejich cen, popisů zboží a ostatních částí publikovaných na webových stránkách doplňovat a mazat části zveřejněných stránek nebo celou nabídku, nebo dočasně nebo s konečnou platností ukončit celé stránky či jejich část. Změny mohou být prováděny kdykoli a bez předchozího upozornění.
Provozovatel internetových stránek upozorňuje, že informace na webových stránkách jsou zčásti přebírány od třetích stran a dále Provozovatel na svých internetových stránkách dává k dispozici také odkazy na nabídky třetích stran. Provozovatel provádí kontrolu těchto stránek výhradně v době uvedení odkazu. Provozovatel nenese vůči jiným subjektům odpovědnost za jakékoli škody vzniklé použitím informací získaným z jeho stránek.


Právní účinnost tohoto vyloučení odpovědnosti
Na toto vyloučení odpovědnosti je třeba nahlížet jako na součást internetové nabídky, ze které vedl odkaz na tuto stranu. Pokud některé části nebo jednotlivé formulace tohoto textu již neodpovídají, nebo neodpovídají zcela právním normám, zůstávají ostatní části dokumentu ve smyslu jejich obsahu a platnosti tímto stavem nedotčeny.
Platné od 1.1.2019

E-shop / více než 35 000 produktů. Objednávky od 1 ks.

 • VŠECHNY PRODUKTY více než 35 000 položek

  Reklamní předměty a dárky s potiskem i bez potisku. Potisky přímo realizujeme - vlastní výroba. Prodej přes e-shop od 1 kusu. Doprava nad 2 000 Kč zdarma.

 • VÝPRODEJ - SLEVY AŽ 50%

  Využijte výprodeje se slevami až 50%. Vše skladem.

 • ANDA PRESENT - kreativní reklamní předměty

  Kreativní reklamní předměty - USB, mobil, kamery, wellness, vánoce, technologie aj.

 • VOLNÝ ČAS

  přívěšky na klíče, svítilny, dalekohledy, metry, nože, brýle, deštníky, hodiny, peněženky, jmenovky, otvíráky, kompasy,

 • DOMÁCNOST

  hrnky, hrníčky, svíčky, kelímky, nádobí, porcelán, hřebeny, prostírání, příbory, sklo, skleničky, polštářky, soupravy, svícny, štětce, kořenky

 • KANCELÁŘ

  tužky, kuličková pera, propisky, kalkulačky, organizéry, kožené slohy, vizitkáře, fixy, magnetky, ukazovátka, pravítka, kalendáře, těžítka

 • TEXTIL

  čepice, kšiltovky, trička, pláštěnky, ručníky, osušky, rukavice, cňapky, župany, kravaty, kapesníky, mikiny, bundy, zástěry, ponožky, čelenky, pásky, šátky, šály a mnoho dalšího

 • NOVINKY

  Kvalitní reklamní předměty včetně potisku. Rychlé dodání.

 • OSTATNÍ ZBOŽÍ

  ostatní dárkové zboží, nezařazeno, dárkové balení, sady,

Dokumenty a formuláře

dokumenty a formuláře

Potisky a nahrání souborů

potisky a kalkulace

Výprodej, až 50%

VÝPRODEJ_SLEVY

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info