I OBYČEJNÁ TUŽKA ZDE MŮŽE BÝT NĚKOLIK LET !

Počet shlédnutí: 2469

Čemu slouží tato propagace? Většina firem používá drobné, i dražší propagační předměty v podstatě ke dvěma účelům.

I OBYČEJNÁ TUŽKA ZDE MŮŽE BÝT NĚKOLIK LET !

Propagační předměty mohou mezi veřejností „obíhat".

   žeton    žeton svítilna na klíčeklíčenka       na krk

Odznáčky, propisky, klíčenky, žetony do nákupních košíků, bloky aj. Nejen ony, ale i celá řada mnohem dražších předmětů patří neoddiskutovatelně k firemní komunikaci a nástrojům, které pomáhají šířit povědomí o značce a jejich produktech či službách.

Čemu slouží tato propagace?
Většina firem používá drobné, i dražší propagační předměty v podstatě ke dvěma účelům. Dárkové předměty rozdávané obchodním partnerům, novinářům a zákazníkům. Nesou logo firmy, ale v rámci svého životního cyklu se mohou dostat na místa, kam se podvědomí o značce společnosti nedostane.

reflexní pásky

Vždy je potřeba dbát na to aby byly jsou vkusně doplněny o základní informaci o práci firmy, jejích produktech a o www adresu eventuelně o kontakty. Představují sympatický generátor zájmu o firmu a o kontakt s ní ve virtuálním prostředí přenesený do prostředí skutečného.
Zvýšení důvěryhodnosti firmy v očích partnerů a těch, které jimi obšťastníme. Rozšíření povědomí o existenci značky mezi veřejností.

                                 

Zvýšení zájmu o firmu, zvláště pak o její veřejně dostupné informace (právě proto je dobré na předměty umisťovat nejen loga a názvy, ale i URL adresy)

reklamní předměty

Existuje celá řada předmětů a značkových dárků, které firmy dávají svým partnerům a médiím.
Zařaďte tedy i vy reklamní a dárkové předměty do portfolia vaší reklamy.

K čemu je možno takové reklamní předměty využít?
Především prostřednictvím nich můžete snadným způsobem získat nové zákazníky či klienty. Nenásilnou, sympatickou formou jim vložíte do podvědomí informace o vás.
Reklamní předměty však můžete využít i jako dárek pro vaše dlouholeté a významné klienty třeba v době Vánoc nebo při jejich životních jubileích. Můžete je obdarovat i v okamžik, kdy od nich získáte nějakou zakázku. Dalo by se říci, že se může jednat o něco, jako je „pozornost podniku".

reklamní brýle                           
Reklamní a dárkové předměty jsou v současnosti k mání v mnoha variacích. Může se jednat o textilní výrobky, přes dekorační prostředky a konče třeba užitečným vybavením domácnosti.

Vezměme si takové reklamní předměty, jako jsou propisky, klíčenky, kalendáře, magnetky nebo diáře s reklamním potiskem. Takové předměty sou nejen skvělou reklamou, ale mohou posloužit také jako praktický dárek pro naše zákazníky. A co si budeme nalhávat, každého z nás občas nějaký, byť sebemenší, dárek potěší.
Navíc je potřeba se zmínit také o tom, že takové předměty jako jsou například kovové klíčenky, propisky nebo diáře něco vydrží a mohou tak sloužit našim zákazníkům poměrně dlouho a zároveň nám stejně dlouho mohou dělat reklamu.

 luxusní                          VICTORINOX

Využití reklamních předmětů může být i širší. Můžeme je třeba použít jako ceny do soutěže naší firmy, kterou budeme pořádat na našich webových stránkách a podobně.

V celkovém důsledku mnohdy zjistíte, že investice do reklamních předmětů se vám vyplatí mnohem více než investice do jiného druhu reklamy.


A navíc taková reklamní klíčenka nebo propiska se dá pořídit doslova za pár korun.

Například propisovací kuličková pera můžete pořídit v e-shopu od 3 Kč. 

 

kuličkové pero

A navíc je přímo potiskneme dle návrhu. Zkušenosti máme více než 20 leté. 

V poslední době jsou hojně využívány předměty k propagaci firmy nebo služby například hrnky a skleničky. Více méně z oblasti domácnosti. Jsou praktické a přinášejí uživateli přidanou hodnotu v jejich použití. Jsme specialisté na potisk a umíme tisknout prakticky všechny motivy na tyto speciální povrchy (keramika, porcelán, sklo aj.)

hrnek                  hrnek             hrnek

Výběr je opravdu široký. Shlédněte naší kategorii domácnost a neváhejte jít s trendem.

Ne vždy je třeba setrvat na stereotypech.

Například hračky můžou být výborným nástrojem pro komunikaci prostřednictvím „reklamních předmětů". Především firmy, instituce, vládní a státní organizace, neziskové sektory a nadace by měly tento druh reklamy, potažmo dárku dětem využívat.
Nabídka je široká. Nemusí se vždy jednat o drahou hračku. Postačí symbolický dárek dětem

krtek pro děti        stojánek pro děti       bubínek

Na našich webech www.prochlapce.cz, www.prodivku.cz naleznete mnoho druhů takovýchto dárků.

Jsme nastaveni na to, abychom Vám pomohli je vybrat popřípadě potisknout nebo jinak upravit pro Vaše potřeby. Již máme mnoho zkušeností.

Nemusíte vybírat a nakupovat jinde. Jsme přímými provozovateli e-shopů a také přímými upravovateli těchto dárků a hraček na základě poptávky klienta.

máme bohaté zkušenosti (více) :

reference

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info